Dřevěný květináč s koly a se 3 truhlíky

Dřevěný květináč s koly a se 3 truhlíky

Rozměry: výška 57 cm, šířka 50 cm, hloubka 63 cm.

770 Kč s DPH

Dostupnost: MÁME SKLADEM

Výrobce: Český výrobce

Dřevěný květináč vhodný do každé zahrady. Povrchová úprava - přírodní, broušené smrkové dřevo. V kartonu jsou uložená kompletní kola, truhlíky a stojny spolu se spojovacím materiálem a jednoduchým návodem na montáž.
V dřevěných truhlících můžete pěstovat okrasné květiny, různé bylinky nebo třeba jahody celoročně. Tento dekorační květináč je vhodný také jako dárek pro vaše blízké. Můžete jím ale potěšit i sami sebe a udělat si zahradu ještě krásnější. 
Protože se zboží dodává v přírodním stavu, doporučujeme jej natřít barvou vhodnou na dřevo, abyste prodloužili jeho životnost. 
Tři truhlíky na květiny odpovídají velikosti plastových truhlíků - cca. 41 x 14,5 x 11,5 cm. K těmto květináčům můžete také dokoupit plastové truhlíky s miskou. 

Výška 57cm, šířka 50cm, hloubka 63 cm. 

 

-: český výrobek

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

K tomuto výrobku doporučujeme:

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Jsme čestnými držiteli značky "Dřevo je cesta". Protože naše firma je zaměřená na podporu českých výrobců pracujících se dřevem, mohli jsme se zapojit do programu nadace "Dřevo pro život".

Prohlédněte ještě jednou

Dočasně jsme vypnuli dobírky

Vážení zákazníci, vzhledem k současné situaci okolo koronaviru jsme dočasně vypnuli možnost platby dobírkou. Nyní je možné platit pouze kartou předem nebo převodem. Děkujeme za pochopení.
Vzhledem k tomu, že nabízíme pouze české zboží, tak není nijak ohrožen chod obchodu dodávkami ze zahraničí a tudíž i nadále pravidelně naskladňujeme a zboží odesíláme. 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info