Doprava a platba

Doručení zboží a platba

PPL - 109 Kč 

Řidič Vás bude kontaktovat v den doručení a dohodne s Vámi čas. Pokud se Vám předání nehodí, můžete si s ním dohodnout, aby nechal balík v nejbližším Parcel shopu, kde pak můžete zásilku v běžnou otevírací dobu vyzvednout.  

(Nelze použít pro zahradní domky a zahradní sestavy/sety - u tohoto zboží je nutné se řídit údaji uvedeými přímo u zboží. Nadměrné zboží se posílá DHL nebo jinou přepravní společností specializovanou na velké zásilky.)  

 

PPL ParcelShop - 109 Kč

Nechte si balík doručit do nejbližšího Parcel Shopu. Balík si pak můžete vyzvednout během otevírací doby partnera, v čase, který Vám vyhovuje. Seznam ParcelShopů naleznete zde.

 
Zásilkovna - 69 Kč

Zvolte tento způsob dopravy a nechte si zásilku poslat nejbližší pobočku Zásilkovny. Na mobil Vám přijde SMS s kódem pro vyzvednutí balíčku. Balíček vyzvednete v době, která Vám vyhovuje. 

 

Česká pošta - Balík do ruky - 150 Kč 

(Nelze použít pro zásilky, které obsahují pískoviště nebo květináč se 3 truhlíky. V těchto případech posíláme PPL.) Pokud zvolíte způsob dopravy Českou poštou, bude Vám balík doručen na uvedenou adresu. V případě, že nebudete zastiženi, dostanete od České pošty oznámení a balík bude uložen 1 týden na dané poště k vyzvednutí, poté se vrací zpět.

Nelze použít pro zahradní domky a zahradní sestavy (sety) - u tohoto zboží je nutné se řídit údaji uvedeými přímo u zboží. Nadměrné zboží se posílá DHL nebo jinou přepravní společností specializovanou na velké zásilky.)

 

Česká pošta - Balík na poštu - 145 Kč
(Nelze použít pro zásilky, které obsahují pískoviště nebo květináč se 3 truhlíky. V těchto případech posíláme PPL.) Balík bude doručen na Vámi zvolenou pobočku České pošty. O uložení zásilky budete informováni SMS nebo emailem. 

Nadměrné zásilky - 650 Kč

ZAHRADNÍ DOMKY A ZAHRADNÍ SESTAVA/SET se posílají službou Jihotrans (přip. PPL Sprint). U těchto zásilek nelze zvolit platbu "na dobírku".

 

Platba:

Předem na účet - zdarma
Do 48 hodin od odeslání objednávky od nás obdržíte podklady k platbě. Zboží bude odesláno po připsání peněz na účet.

Dobírka - 30 Kč
Za zboží zaplatíte v hotovosti přepravci. Platbu na dobírku nelze využít u České pošty. 

Zboží zasíláme také na Slovensko. Zde je možný způsob platby pouze na Dobírku. Na Slovensko nelze odeslat zahradní domky a zahradní sestavy.
Doprava na Slovensko - PPL - 290 Kč + dobírečné 60 Kč. Zásilkovna - 110 Kč + dobírečné 40 Kč (týká se zboží do 5 kg).

Pokud je celkové objednané zboží těžší než 15 kg, tak si vyhrazujeme právo na zvýšení ceny přepravného na Slovensko. V tom případě Vás budeme informovat  o nové ceně přepravného. 

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení