Doprava a platba

Doručení zboží a platba

PPL - 111 Kč 

Řidič Vás bude kontaktovat v den doručení a dohodne s Vámi čas. Pokud se Vám předání nehodí, můžete si s ním dohodnout, aby nechal balík v nejbližším Parcel shopu, kde pak můžete zásilku v běžnou otevírací dobu vyzvednout.  

(Nelze použít pro zahradní domky a zahradní sestavy/sety - u tohoto zboží je nutné se řídit údaji uvedeými přímo u zboží. Nadměrné zboží se posílá DHL nebo jinou přepravní společností specializovanou na velké zásilky.)  

 

PPL ParcelShop - 111 Kč

Nechte si balík doručit do nejbližšího Parcel Shopu. Balík si pak můžete vyzvednout během otevírací doby partnera, v čase, který Vám vyhovuje. Seznam ParcelShopů naleznete zde.

 
Zásilkovna - 71 Kč

Zvolte tento způsob dopravy a nechte si zásilku poslat nejbližší pobočku Zásilkovny. Na mobil Vám přijde SMS s kódem pro vyzvednutí balíčku. Balíček vyzvednete v době, která Vám vyhovuje. 

 

Česká pošta - Balík do ruky - 150 Kč 

(Nelze použít pro zásilky, které obsahují pískoviště nebo květináč se 3 truhlíky. V těchto případech posíláme PPL.) Pokud zvolíte způsob dopravy Českou poštou, bude Vám balík doručen na uvedenou adresu. V případě, že nebudete zastiženi, dostanete od České pošty oznámení a balík bude uložen 1 týden na dané poště k vyzvednutí, poté se vrací zpět.

Nelze použít pro zahradní domky a zahradní sestavy (sety) - u tohoto zboží je nutné se řídit údaji uvedeými přímo u zboží. Nadměrné zboží se posílá DHL nebo jinou přepravní společností specializovanou na velké zásilky.)

 

Česká pošta - Balík na poštu - 145 Kč
(Nelze použít pro zásilky, které obsahují pískoviště nebo květináč se 3 truhlíky. V těchto případech posíláme PPL.) Balík bude doručen na Vámi zvolenou pobočku České pošty. O uložení zásilky budete informováni SMS nebo emailem. 

Nadměrné zásilky - 720 Kč a 900 Kč

ZAHRADNÍ DOMKY A ZAHRADNÍ SESTAVA/SET se posílají přepravní službou, která se specializuje na paletové přepravy. U těchto zásilek nelze zvolit platbu "na dobírku".

 

Platba:

Předem na účet - zdarma
Do 48 hodin od odeslání objednávky od nás obdržíte podklady k platbě. Zboží bude odesláno po připsání peněz na účet.

Dobírka - 30 Kč
Za zboží zaplatíte v hotovosti přepravci. Platbu na dobírku nelze využít u České pošty.

Platba kartou - zdarma
Za zboží můžete zaplatit také platební kartou. Nabízíme možnosti platby obvyklými platebními kartami. 

 

Zboží ZASÍLÁME TAKÉ NA SLOVENSKO.
Zde je možný způsob platby pouze na Dobírku. Na Slovensko nelze odeslat zahradní domky a zahradní sestavy.

Doprava na Slovensko - PPL - 290 Kč + dobírečné 60 Kč. Zásilkovna - 110 Kč + dobírečné 40 Kč (týká se zboží do 5 kg).

Pokud je celkové objednané zboží těžší než 15 kg, tak si vyhrazujeme právo na zvýšení ceny přepravného na Slovensko. V tom případě Vás budeme informovat  o nové ceně přepravného. 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info