Doprava a platba

Doručení zboží a platba

Geis - 101 Kč     Geis

Řidič Vás bude kontaktovat v den doručení a dohodne s Vámi čas. Pokud se Vám předání nehodí, můžete si s ním dohodnout, aby nechal balík v nejbližším Geis pointu, kde pak můžete zásilku v běžnou otevírací dobu vyzvednout.
(Nelze použít pro zahradní domky a zahradní sestavy/sety - u tohoto zboží je nutné se řídit údaji uvedeými přímo u zboží. Nadměrné zboží se posílá DHL nebo jinou přepravní společností specializovanou na velké zásilky.)

 

Geis Point - 90 Kč Geis point

Nechte si balík doručit do nejbližšího Geis Pointu. Balík si pak můžete vyzvednout během otevírací doby partnera, v čase, který Vám vyhovuje. Seznam Geis Point parnerů naleznete zde.

 

 

PPL - 115 Kč 

Řidič Vás bude kontaktovat v den doručení a dohodne s Vámi čas. Pokud se Vám předání nehodí, můžete si s ním dohodnout, aby nechal balík v nejbližším Parcel shopu, kde pak můžete zásilku v běžnou otevírací dobu vyzvednout.  

(Nelze použít pro zahradní domky a zahradní sestavy/sety - u tohoto zboží je nutné se řídit údaji uvedeými přímo u zboží. Nadměrné zboží se posílá DHL nebo jinou přepravní společností specializovanou na velké zásilky.)  

 

PPL ParcelShop - 110 Kč

Nechte si balík doručit do nejbližšího Parcel Shopu. Balík si pak můžete vyzvednout během otevírací doby partnera, v čase, který Vám vyhovuje. Seznam ParcelShopů naleznete zde.

 
Zásilkovna - 75 Kč

Zvolte tento způsob dopravy a nechte si zásilku poslat nejbližší pobočku Zásilkovny. Na mobil Vám přijde SMS s kódem pro vyzvednutí balíčku. Balíček vyzvednete v době, která Vám vyhovuje. 

 

Česká pošta 

 

 Tyto možnosti jsme po neustálém zdražování poštovného byly nuceni zrušit. Děkujeme za pochopení. 

 

Nadměrné zásilky - 780 Kč a 950 Kč

ZAHRADNÍ DOMKY A ZAHRADNÍ SESTAVA/SET se posílají přepravní službou, která se specializuje na paletové přepravy. U těchto zásilek nelze zvolit platbu "na dobírku".

 

Platba:

Předem na účet - zdarma
Do 48 hodin od odeslání objednávky od nás obdržíte podklady k platbě. Zboží bude odesláno po připsání peněz na účet.

Dobírka - 30 Kč
Za zboží zaplatíte v hotovosti přepravci. Platbu na dobírku nelze využít u České pošty.

Platba kartou /okamžitý převod - zdarma platební karty
Za zboží můžete zaplatit také platební kartou. Nabízíme možnosti platby obvyklými platebními kartami. Dále nebízíme okamžitý převod peněz, kde v nabídce najdete většinu českých bank. 

 

Zboží ZASÍLÁME TAKÉ NA SLOVENSKO.
Zde je možný způsob platby pouze na Dobírku. Na Slovensko nelze odeslat zahradní domky a zahradní sestavy.

Doprava na Slovensko - Geis - 270 Kč + dobírečné 50 Kč. Zásilkovna - 145 Kč + dobírečné 40 Kč (týká se zboží do 5 kg).

Pokud je celkové objednané zboží těžší než 15 kg, tak si vyhrazujeme právo na zvýšení ceny přepravného na Slovensko. V tom případě Vás budeme informovat  o nové ceně přepravného. 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info