Dřevěná houpačka prkénková

Dřevěná houpačka prkénková

Velikost prkénka cca 50 x 15 cm. Certifikovaná nosnost 100 kg!!!

235 Kč s DPH

Dostupnost: MÁME SKLADEM

Výrobce: Český výrobce

Jednoduchá dřevěná houpačka, která je určena pro děti od 3 let, ale pohodlně se na ní mohou houpat i dospělí, protože její nosnost je až 100 kg. Použitý materiál bukové dřevo, polypropylenové lano průměr 10 mm. Barva lana nemusí odpovídat fotografii (lano dle aktuální dostupnosti). Houpací dřevěný sedák je v přírodním stavu.
Ocelová oka umožňující prodloužení a zkrácení poloměru pro houpání. Poloměr pro houpání je cca 2 m. Návod na použití a údržbu přibalen u každého kusu houpačky. Certifikovaná nosnost až max. 100 kg! Houpačka bez obav unese i dospělého. Je velmi oblíbená také při focení na svatbách, kdy nevěsta sedí na houpačce. 

Velikost dřevěného prkénka/sedáku cca 50 x 15 cm (pohodlné i pro dospělého člověka).

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Jsme čestnými držiteli značky "Dřevo je cesta". Protože naše firma je zaměřená na podporu českých výrobců pracujících se dřevem, mohli jsme se zapojit do programu nadace "Dřevo pro život".

Prohlédněte ještě jednou

Dočasně jsme vypnuli dobírky

Vážení zákazníci, vzhledem k současné situaci okolo koronaviru jsme dočasně vypnuli možnost platby dobírkou. Nyní je možné platit pouze kartou předem nebo převodem. Děkujeme za pochopení.
Vzhledem k tomu, že nabízíme pouze české zboží, tak není nijak ohrožen chod obchodu dodávkami ze zahraničí a tudíž i nadále pravidelně naskladňujeme a zboží odesíláme. 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info