Dřevěná houpačka koník 3v1 - barevná rozložená

Dřevěná houpačka koník 3v1 - barevná rozložená

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Od 6 měsíců. ROZMĚRY sedáku: cca 35 x 30 cm

620 Kč s DPH

Dostupnost: MÁME SKLADEM

Výrobce: Český výrobce

Díky důmyslné konstrukci této univerzální houpačky již nemusíte odrůstajícímu dítěti pořizovat další varianty a velikosti houpaček. Bezpečnostní houpačka je určená pro děti od 6 měsíců až do 3 let. Snížením ohrádky získáme houpačku pro děti starší 3 let a nakonec po odstranění ohrádky umožňuje dostatečně prostorný sedák houpání starším a zkušeným dětem.
Použitý materiál bukové a smrkové dřevo, polypropylenové lano průměr 10mm. Ocelová oka umožňující prodloužení a zkrácení poloměru pro houpání. Max.poloměr pro houpání 2 m. Nosnost houpačky je až 100 kg! Houpačka je certifikovaná na tuto hmotnost a na bezpečnostních požadavky. 
Dřevěná houpačka se dodává v přírodním stavu s barevnými bočními díly dle obrázku. Dodáváno v rozloženém stavu, houpačku musíte sestavit od té prkénkové, po koníka (pro nejmenší děti). Konstrukce dřevěné houpačky 3 v 1 umožňuje po jednoduché přestavbě využití podle věku a potřeb dítěte.

ROZMĚRY sedáku: cca 35 x 30 cm

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Jsme čestnými držiteli značky "Dřevo je cesta". Protože naše firma je zaměřená na podporu českých výrobců pracujících se dřevem, mohli jsme se zapojit do programu nadace "Dřevo pro život".

Prohlédněte ještě jednou

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info