Dřevěná velikonoční klapačka

Dřevěná velikonoční klapačka

Rozměr: 7 x 15,5 cm

75 Kč

Dostupnost: MÁME SKLADEM

Výrobce: Český výrobce

Tradiční velikonoční klapačka vyrobná z překližky. Klapačku si malý kluk jednoduše sestaví, dodává se rozložená. Podle jednoduchého návodu se do sebe zandají jednotlivé dílky a během pár minutek je hotová. Vydává velmi autentický zvuk jako řehtačka. Na držátku, za kterou se drží, je nápis "Veselé Velikonoce". Je to taková velikonoční klasika pro malé i velké koledníky v moderním provedení.

Náš tip: Pokud se chystáte na nějaký sportovní zápas a nechcete sebou nosit klaisckou řehtačku, je toto skvělou alternativou. 
Rozměry: 7 x 15,5 cm (destička) 

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Jsme čestnými držiteli značky "Dřevo je cesta". Protože naše firma je zaměřená na podporu českých výrobců pracujících se dřevem, mohli jsme se zapojit do programu nadace "Dřevo pro život".

Prohlédněte ještě jednou

Dočasně jsme vypnuli dobírky

Vážení zákazníci, vzhledem k současné situaci okolo koronaviru jsme dočasně vypnuli možnost platby dobírkou. Nyní je možné platit pouze kartou předem nebo převodem. Děkujeme za pochopení.
Vzhledem k tomu, že nabízíme pouze české zboží, tak není nijak ohrožen chod obchodu dodávkami ze zahraničí a tudíž i nadále pravidelně naskladňujeme a zboží odesíláme. 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info