Dřevěná truhlička na klíček - just married

Dřevěná truhlička na klíček - just married

Rozměr truhličky: 7,5 x 10,5cm. Výška 7,5cm

279 Kč s DPH

Dostupnost: do 10 dnů

Výrobce: Český výrobce

Krabička je vyrobena z masivu - smrku. Tato truhlička je dekorována ubrouskovou technikou decoupage. Podbarvena jemnou decentní bílou patinou. Lakována bezbarvým lakem s atestem na dětské hračky. Motiv je zvolen tak, aby byl vhodným dárkem pro novomanžele nebo doplňkem na svatbě. Do truhličky můžete uložit peníze, poukázky nebo schovat jiné drobné a cenné dárky.  Krabičku lze poté využít jako šperkovnici pro nevěstu. Může to být pro pány také vhodný dárek, jak darovat své vyvolené zásnutní prsten a vyjádřit jí své city. Na krabičce je nápis "na společné sny". Pokud bystě ale chtěli nápis jiný, napište, není problém zajistit i jiný krátký. 
Víko je mírně zaoblené, půdorys truhličky je 7,5 x 10,5cm. Výška 7,5cm. Je opatřena zámečkem, který jde uzamknout klíčkem.

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Jsme čestnými držiteli značky "Dřevo je cesta". Protože naše firma je zaměřená na podporu českých výrobců pracujících se dřevem, mohli jsme se zapojit do programu nadace "Dřevo pro život".

Prohlédněte ještě jednou

Dočasně jsme vypnuli dobírky

Vážení zákazníci, vzhledem k současné situaci okolo koronaviru jsme dočasně vypnuli možnost platby dobírkou. Nyní je možné platit pouze kartou předem nebo převodem. Děkujeme za pochopení.
Vzhledem k tomu, že nabízíme pouze české zboží, tak není nijak ohrožen chod obchodu dodávkami ze zahraničí a tudíž i nadále pravidelně naskladňujeme a zboží odesíláme. 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info