Dřevěná houpačka koník 3v1 - barevná složená

Dřevěná houpačka koník 3v1 - barevná složená

Od 6 měsíců. ROZMĚRY: cca 35 x 30 cm

685 Kč s DPH

Dostupnost: do 3 - 5 dnů

Výrobce: Český výrobce

Díky důmyslné konstrukci houpačky již nemusíte odrůstajícímu dítěti pořizovat další varianty a velikosti houpaček. Bezpečnostní houpačka je určená pro děti od 6 měsíců až do 3 let, hlava koníka a vyšší zábrany zajistí, aby dítě z houpačky nevypadlo. Snížením ohrádky získáme houpačku pro děti starší 3 let a nakonec po odstranění ohrádky umožňuje dostatečně prostorný sedák houpání starším a zkušeným dětem nebo klidně i dospělím (nosnost 100 kg!).
Použitý materiál bukové a smrkové dřevo, polypropylenové lano průměr 10 mm. Ocelová oka umožňující prodloužení a zkrácení poloměru pro houpání. Max.poloměr pro houpání 2 m. Nosnost max 100 kg. Houpačka má certifikát bezpečnostních požadavků. Dřevěná houpačka se dodává v přírodním stavu s barevnými bočními díly dle obrázku. Houpačka je složená. Konstrukce dřevěné houpačky 3 v 1 umožňuje po jednoduché přestavbě využití podle věku a potřeb dítěte.

Houpačku z důvodu jejího rozměru ve složeném stavu nelze poslat přes Zásilkovnu. 

ROZMĚRY: cca 35 x 30 cm

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Jsme čestnými držiteli značky "Dřevo je cesta". Protože naše firma je zaměřená na podporu českých výrobců pracujících se dřevem, mohli jsme se zapojit do programu nadace "Dřevo pro život".

Prohlédněte ještě jednou

Dočasně jsme vypnuli dobírky

Vážení zákazníci, vzhledem k současné situaci okolo koronaviru jsme dočasně vypnuli možnost platby dobírkou. Nyní je možné platit pouze kartou předem nebo převodem. Děkujeme za pochopení.
Vzhledem k tomu, že nabízíme pouze české zboží, tak není nijak ohrožen chod obchodu dodávkami ze zahraničí a tudíž i nadále pravidelně naskladňujeme a zboží odesíláme. 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info