Dřevěné pískoviště s krytem-se stříškou

Dřevěné pískoviště s krytem-se stříškou

ROZMĚRY: vnější rozměry: š/d/v 120/120/120 cm

1590 Kč s DPH

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: Český výrobce

Toto dřevěné pískoviště si Vaše děti oblíbí a stane se součástí Vaší zahrady. Barevné provedení - barvy vyhovují normám pro dětské hračky. Změna barev vyhrazena!
Okraje, na kterých se sedí, jsou v přírodním provedení. Výrobce doporučuje pískoviště nalakovat bezbarvým lakem, abyste prodloužili jeho životnost. Střechu je možno zaaretovat v různých výškách. Pískoviště ze dřeva nemá dno - můžete použít třeba textilní folii, aby neprorůstal plevel, nebo jiný vhodný podklad.
Jednoduchá montáž - montážní návod přiložen. Materiál - smrk, borovice. Tloušťka prken 17mm. Baleno v kartonu. 
Naklápěcí a spouštěcí střecha slouží jako ochrana dětí před sluncem, a zároveň jako ochrana před znečištěním a před deštěm.

ROZMĚRY: vnější rozměry: š/d/v 120/120/120 cm

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Jsme čestnými držiteli značky "Dřevo je cesta". Protože naše firma je zaměřená na podporu českých výrobců pracujících se dřevem, mohli jsme se zapojit do programu nadace "Dřevo pro život".

Prohlédněte ještě jednou

Dočasně jsme vypnuli dobírky

Vážení zákazníci, vzhledem k současné situaci okolo koronaviru jsme dočasně vypnuli možnost platby dobírkou. Nyní je možné platit pouze kartou předem nebo převodem. Děkujeme za pochopení.
Vzhledem k tomu, že nabízíme pouze české zboží, tak není nijak ohrožen chod obchodu dodávkami ze zahraničí a tudíž i nadále pravidelně naskladňujeme a zboží odesíláme. 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info