Dřevěné krmítko se zásobníkem EXTRAVAGANT

Dřevěné krmítko se zásobníkem EXTRAVAGANT

Rozměry 38cm x 27cm x výška 55 cm.

645 Kč s DPH

Dostupnost: do 3 - 5 dnů

Výrobce: Český výrobce

Dřevěné ptačí krmítko alias dřevěný panelák pro ptáčky. Krmítko s velmi praktickým zásobníkem, který pojme cca 3l krmiva. Díky zásobníku budou mít opeřenci dostatek krmiva i ve Vaší nepřítomnosti. Praktické doplňování přes stříšku krmítka. Krmítko můžete nechat přírodní, resp. nalakovat přírodním lakem nebo si vyhrát s barvami a udělat tak krmítko ještě originálnějším. Vámi zvolená barevná kombinace povrchové úpravy může dotvořit extravagantní konstrukci tohoto krmítka. V každém případě se z krmítka stane solitérní prvek zahrady, který si vyžádá pozornost nejen ptáků, ale také vašich návštěvníků z lidské říše.
Podělte se s námi o fotografii krmítka, jak jste si ho dál vyzdobili a jaký extravadandní nebo decentní kousek jste z něj udělali. 
Ptačí krmítko se dodává smontované a je vyrobeno z masivního smrkového dřeva.

Rozměry 38cm x 27cm x výška 55 cm. 

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Jsme čestnými držiteli značky "Dřevo je cesta". Protože naše firma je zaměřená na podporu českých výrobců pracujících se dřevem, mohli jsme se zapojit do programu nadace "Dřevo pro život".

Prohlédněte ještě jednou

Dočasně jsme vypnuli dobírky

Vážení zákazníci, vzhledem k současné situaci okolo koronaviru jsme dočasně vypnuli možnost platby dobírkou. Nyní je možné platit pouze kartou předem nebo převodem. Děkujeme za pochopení.
Vzhledem k tomu, že nabízíme pouze české zboží, tak není nijak ohrožen chod obchodu dodávkami ze zahraničí a tudíž i nadále pravidelně naskladňujeme a zboží odesíláme. 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info