Dřevěná stolička - malá

Dřevěná stolička - malá

Rozměr: sedák 28 x 28 cm , výška 31 cm

365 Kč s DPH

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: Český výrobce

Dřevěná stolička (lidově "štokrdle") je vyrobena z přírodního masivního smrkového dřeva. Broušená, Bez povrchové úpravy, v přírodním stavu. Stolička je v rozloženém stavu, jednoduchý návod na složení.  
Stolička je vhodná nejen na příležitostné sezení, ale také jako bytový doplněk do každé domácnosti. Stoličku lze použít i jako stojan na květiny. Stoličku, lidově řečeno "štokrle" si můžete natřít podle potřeby do odstínu vhodného dle Vašeho interiéru nebo exteriéru.
Rozměr: sedák 28 x 28 cm , výška 31 cm

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Jsme čestnými držiteli značky "Dřevo je cesta". Protože naše firma je zaměřená na podporu českých výrobců pracujících se dřevem, mohli jsme se zapojit do programu nadace "Dřevo pro život".

Prohlédněte ještě jednou

Dočasně jsme vypnuli dobírky

Vážení zákazníci, vzhledem k současné situaci okolo koronaviru jsme dočasně vypnuli možnost platby dobírkou. Nyní je možné platit pouze kartou předem nebo převodem. Děkujeme za pochopení.
Vzhledem k tomu, že nabízíme pouze české zboží, tak není nijak ohrožen chod obchodu dodávkami ze zahraničí a tudíž i nadále pravidelně naskladňujeme a zboží odesíláme. 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info