Dřevěná lucerna velká buková

Dřevěná lucerna velká buková

ROZMĚRY: výška 36 cm, půdorys 16 x 16 cm.

410 Kč s DPH

Dostupnost: MÁME SKLADEM

Výrobce: Český výrobce

Stylová dřevěná lucerna vyrobená z bukového masivního dřeva. Povrchová úprava broušené, přírodní dřevo. 
Lucerna je určena k dekoraci do interiérů nejen stylových bytů, ale také těch moderních, dále do interiérů a exteriérů restaurací, chalup i zahrad a pergol. Pro dekorační osvětlení je vhodné použít např. čajové svíčky. Při manipulaci s otevřeným ohněm je vždy nutné řídit se požárními předpisy a nenechávat hořící lucernu bez dozoru. Lucerna je vyplněna čirým sklem. Lucerna může být také skvělým dárkem pro Vaše blízké a známé. Je totiž konstruována tak, že je možné do ni umístit láhev vína či jiného alkoholu o objemu 0,7 l a po konzumaci slouží dál lucerna jako stylový a originální bytový doplněk.  
ROZMĚRY: V 36cm, půdorys 16 x 16 cm.

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Jsme čestnými držiteli značky "Dřevo je cesta". Protože naše firma je zaměřená na podporu českých výrobců pracujících se dřevem, mohli jsme se zapojit do programu nadace "Dřevo pro život".

Prohlédněte ještě jednou

Dočasně jsme vypnuli dobírky

Vážení zákazníci, vzhledem k současné situaci okolo koronaviru jsme dočasně vypnuli možnost platby dobírkou. Nyní je možné platit pouze kartou předem nebo převodem. Děkujeme za pochopení.
Vzhledem k tomu, že nabízíme pouze české zboží, tak není nijak ohrožen chod obchodu dodávkami ze zahraničí a tudíž i nadále pravidelně naskladňujeme a zboží odesíláme. 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info