Dřevěná houpačka koník 3v1 - složená

Dřevěná houpačka koník 3v1 - složená

Hodnocení produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnocení:

ROZMĚRY sedáku: cca 35 x 30 cm Od 6 měsíců.

590 Kč s DPH

Dostupnost: do 3 dnů

Výrobce: Český výrobce

Konstrukce dřevěné houpačky 3 v 1 díky svému originálnímu a důmyslnému provedení umožňuje po jednoduché přestavbě využití podle věku a potřeb dítěte. Při pořízení této univerzální houpačky již nemusíte odrůstajícímu dítěti pořizovat další varianty a velikosti houpaček. Bezpečnostní houpačka je určená pro děti od 6 měsíců až do 3 let, kdy hlava koníka a vyšší ohrádka zabraňují vypadnutí. Snížením ohrádky získáme houpačku pro děti starší 3 let a nakonec po odstranění ohrádky umožňuje dostatečně prostorný sedák houpání starším a zkušeným dětem nebo i dospělým, protože její nosnost je certifikována na 100 kg.
Použitý materiál bukové a smrkové dřevo, polypropylenové lano průměr 10mm. Ocelová oka umožňující prodloužení a zkrácení poloměru pro houpání. Max.poloměr pro houpání 2 m. Houpačka má certifikát bezpečnostních požadavků. Dřevěná houpačka se dodává v přírodním stavu. Je již sestavena, stačí jen zavěsit a začít používat.
Vhodná pro děti od 6 měsíců. Konstrukce dřevěné houpačky 3v1 umožňuje po jednoduché přestavbě využití podle věku a potřeb dítěte. Nosnost houpačky je až 100 kg! Houpačka je certifikovaná na tuto hmotnost a na bezpečnostních požadavky.
Složenou houpačku nejlze z důvodů rozměrů poslat přes Zásilkovnu. 

ROZMĚRY sedáku: cca 35 x 30 cm

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

K tomuto výrobku doporučujeme:

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Jsme čestnými držiteli značky "Dřevo je cesta". Protože naše firma je zaměřená na podporu českých výrobců pracujících se dřevem, mohli jsme se zapojit do programu nadace "Dřevo pro život".

Prohlédněte ještě jednou

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info