Dřevěná houpačka koník 3v1 - rozložená

Dřevěná houpačka koník 3v1 - rozložená

ROZMĚRY: cca 35 x 30 cm

450 Kč s DPH

Dostupnost: MÁME SKLADEM

Výrobce: Český výrobce

Při pořízení této univerzální houpačky, která má originální a důmyslnou konstrukci, již nemusíte odrůstajícímu dítěti pořizovat další varianty a velikosti houpaček. Bezpečnostní houpačka je určená pro děti od 6 měsíců až do 3 let, hlava koníka a vyšší ohrádka zabraňují vypadnutí dětí z houpačky. Snížením ohrádky získáme houpačku pro děti starší 3 let a nakonec po odstranění ohrádky umožňuje dostatečně prostorný sedák houpání starším a zkušeným dětem nebo dokonce i dospělým.

Použitý materiál bukové a smrkové dřevo, polypropylenové lano průměr 10 mm. Ocelová oka umožňující prodloužení a zkrácení poloměru pro houpání. Max. poloměr pro houpání je 2 m. Nosnost maximálně100 kg. Certifikát bezpečnostních požadavků. Dřevěná houpačka se dodává v přírodním stavu. Dodáváno v rozloženém stavu, houpačku musíte sestavit od té prkénkové, po koníka (pro nejmenší děti). Od 6 měsíců. Konstrukce dřevěné houpačky 3 v 1 umožňuje po jednoduché přestavbě využití podle věku a potřeb dítěte.
ROZMĚRY: cca 35 x 30 cm

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Jsme čestnými držiteli značky "Dřevo je cesta". Protože naše firma je zaměřená na podporu českých výrobců pracujících se dřevem, mohli jsme se zapojit do programu nadace "Dřevo pro život".

Prohlédněte ještě jednou

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info