Dekorační květináč dřevěný - vozík

Dekorační květináč dřevěný - vozík

ROZMĚRY: Výška 50 cm, šířka 38 cm,hloubka 38 cm.

580 Kč s DPH

Dostupnost: do 3 - 5 dnů

Výrobce: Český výrobce

Vozík je vyroben z přírodního smrkového dřeva. Povrchová úprava - přírodní, broušené dřevo. Kompletní květináč a kompletní kola uloženy v kartonu spolu s jednoduchým návodem na montáž. K sestavení tohoto květináče nepotřebujete žádné nářadí. Stačí jen přidělat kola pomocí přiložených dřevěných kolíků a vozík je sestaven. Dřevěný dekorační vozík je určen především na zahradu. Můžete ho kombinovat s dalšími květináči a truhlíky z naší nabídky. Dovnitř vozíku doporučujeme vložit čtvercový květináč a do něj pak zasadit okrasnou květinu, bylinky nebo třeba jahody. Protože se dodává v přírodním provedení, je vhodné celý květináč natřít barvou na dřevo, aby vám co nejdléle vydržel. Nátěr je ideální provést ještě před sestavením. 
ROZMĚRY: Výška 50 cm, šířka 38 cm,hloubka 38 cm.

-: český výrobek

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Jsme čestnými držiteli značky "Dřevo je cesta". Protože naše firma je zaměřená na podporu českých výrobců pracujících se dřevem, mohli jsme se zapojit do programu nadace "Dřevo pro život".

Prohlédněte ještě jednou

Dočasně jsme vypnuli dobírky

Vážení zákazníci, vzhledem k současné situaci okolo koronaviru jsme dočasně vypnuli možnost platby dobírkou. Nyní je možné platit pouze kartou předem nebo převodem. Děkujeme za pochopení.
Vzhledem k tomu, že nabízíme pouze české zboží, tak není nijak ohrožen chod obchodu dodávkami ze zahraničí a tudíž i nadále pravidelně naskladňujeme a zboží odesíláme. 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info