Vonná svíčka - naplavané dřevo

Vonná svíčka - naplavané dřevo

226,8 g

549 Kč

Dostupnost: do 14 dnů

Výrobce: Woodwick

Přírodní vůně naplaveného dřeva. Chladná a robustní, tato uklidňující vůně připomíná naplavené dřevo s tóny vetiveru, mechu a kůže.
Designově propracovaná svíčka ve skleněné dekorativní váze z ručně foukaného čirého skla dekorována mohutným dřevěným víčkem s pryží po obvodu, která zabraňuje vyprchávání vůně. Dřevěné víčko poslouží jako podstavec pod svíčku při jejím hoření a chrání tak povrch nábytku. Přináší ten nejelegantnější a nejčistší design do klasických i moderních interiérů.
Svíčka je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků, kde významnou složku hraje sójový vosk. Ten hoří až o 50% déle než parafín, je vyroben z trvale udržitelných zdrojů a je biologicky rozložitelný. Unikátní 100% přírodní dřevěný knot zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen.
Díky použitým voskům a přírodnímu dřevěnému knotu hoří svíčky WoodWick bezproblémově a mají jednu z nejdelších dob hoření.
Dopřejte si tu nejvybranější vůni, která ani postupem času nevymizí! Přeneste kus přírody do svých domovů v podobě vůně naplaveného dřeva s tóny vetiveru, mechu a kůže. Tato vůně může být inspirací pro všechny moderní muže.
Tato neodolatelná svíčka značky WoodWick nabízí až 60 hodin skutečného potěšení z vůně.

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info