Vonná svíčka - granátové jablko

Vonná svíčka - granátové jablko

275 g

429 Kč

549 Kč Sleva 120 Kč

Dostupnost: MÁME SKLADEM

Výrobce: Woodwick

Sladká vůně granátového jablka s černým rybízem, květinami a bohatými podtóny rumu a pižma, vůně ukrytá ve velkém balení vonné svíčky.
Designově propracovaná svíčka v oválné skleněné váze z ručně foukaného čirého skla dekorována mohutným dřevěným víčkem s pryží po obvodu, která zabraňuje vyprchávání vůně. Dřevěné víčko poslouží jako podstavec pod svíčku při jejím hoření a chrání tak povrch nábytku.
Nová patentovaná inovace 100% přírodního dřevěného knotu umožňuje rychlejší uvolnění vůně a lepší hoření. Unikátní dřevěný knot zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen.
Nejelegantnější a nejčistší design do klasických i moderních interiérů.
Svíčka značky WoodWick je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků, kde významnou složku hraje sójový vosk. Ten hoří až o 50% déle než parafín, je vyroben z trvale udržitelných zdrojů a je biologicky rozložitelný.
Díky použitým voskům a přírodnímu dřevěnému knotu hoří svíčky WoodWick bezproblémově a mají jednu z nejdelších dob hoření.
Dopřejte si tu nejvybranější vůni, která ani postupem času nevymizí! Příjemná a přirozená vůně granátového jablka provoní Váš byt nebo kancelář.
Tato neodolatelná svíčka značky WoodWick nabízí až 60 hodin skutečného potěšení z vůně.

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info