Vonná svíčka - černý čaj

Vonná svíčka - černý čaj

226,8 g

549 Kč

Dostupnost: do 14 dnů

Výrobce: Woodwick

Pijete rádi černý čaj? S touto vonnou svíčkou si můžete jeho vůni vychutnávat po celý den. Čajové listy jsou naplněny medem a koňakem pro vůni gentlemanů.
Designově propracovaná svíčka ve skleněné dekorativní váze z ručně foukaného čirého skla dekorována mohutným dřevěným víčkem s pryží po obvodu, která zabraňuje vyprchávání vůně. Dřevěné víčko poslouží jako podstavec pod svíčku při jejím hoření a chrání tak povrch nábytku. Přináší ten nejelegantnější a nejčistší design do klasických i moderních interiérů.
Svíčka je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků, kde významnou složku hraje sójový vosk. Ten hoří až o 50% déle než parafín, je vyroben z trvale udržitelných zdrojů a je biologicky rozložitelný. Unikátní 100% přírodní dřevěný knot zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen.
Díky použitým voskům a přírodnímu dřevěnému knotu hoří svíčky WoodWick bezproblémově a mají jednu z nejdelších dob hoření.
Dopřejte si tu nejvybranější vůni, která ani postupem času nevymizí! Usaďte se a nechte se unášet vůní černého čaje. Ideální vůně pro všechny moderní a sebevědomé muže.
Tato neodolatelná svíčka značky WoodWick nabízí až 60 hodin skutečného potěšení z vůně.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info