Vonná svíčka - blažený klid

Vonná svíčka - blažený klid

198,4 g

379 Kč

479 Kč Sleva 100 Kč

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: Woodwick

Pokud je růže, jasmín a švestka Vaše oblíbená kombinace vůní, pak tato luxusní svíčka ve sklněné dóze odpovídá Vašim představám. Svíčka má uklidňující aroma jemného bílého květu švestky, jasmínu a s polibkem růže.
Designově propracovaná svíčka v oválné skleněné váze z ručně foukaného skla s mléčnou úpravou stylu art deco, dekorována mohutným dřevěným víčkem s pryží po obvodu, která zabraňuje vyprchávání vůně. Dřevěné víčko poslouží jako podstavec pod svíčku při jejím hoření a chrání tak povrch nábytku.
Nová patentovaná inovace 100% přírodního dřevěného knotu umožňuje rychlejší uvolnění vůně a lepší hoření. Unikátní dřevěný knot zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen.
Nejelegantnější a nejčistší design do klasických i moderních interiérů.
Svíčka je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků, kde významnou složku hraje sójový vosk. Ten hoří až o 50% déle než parafín, je vyroben z trvale udržitelných zdrojů a je biologicky rozložitelný.
Díky použitým voskům a přírodnímu dřevěnému knotu hoří svíčky WoodWick bezproblémově a mají jednu z nejdelších dob hoření.
Zhastněte světla, usaďte se a nechte se hýčkat touto neodolatelnou kombinací vůní a nechte se unášet na vlnách blaženého klidu.
Tato neodolatelná svíčka značky WoodWick nabízí až 60 hodin skutečného potěšení z vůně.

Hmotnost: 198,4 g.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info