Dřevěný tahač s přívěsem - TIR

Dřevěný tahač s přívěsem - TIR

Rozměry: 250 x 70 x 80 mm

478 Kč s DPH

Dostupnost: MÁME SKLADEM

Výrobce: Ceeda Cavity

Toto dřevěné nákladní auto, neboli tirák, je vyrobeno z vysoce kvalitního, ekologicky čistého, bukového dřeva. Povrch hraček je pouze voskován a leštěn, není nijak chemicky upravován či barven, aby byl zachován přírodní vzhled a díky tomu jsou tyto hračky i příjemné na dotyk. Samozřejmostí jsou u všech těchto hraček technické certifikáty a zdravotní nezávadnost. Všechny dřevěné hračky českého výrobce Ceeda Cavity jsou pohyblivé jako stroje v realitě. rameno se pohybuje nahoru a dolů. Náklaďák má dva návěsy, kterré může malý řidič jednoduše dle libosti měnit. Buď poveze klády z lesa nebo náklad v uzavřené korbě (zační čelo otevřeno). 
Rozměry: 210x70x80 mm

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Jsme čestnými držiteli značky "Dřevo je cesta". Protože naše firma je zaměřená na podporu českých výrobců pracujících se dřevem, mohli jsme se zapojit do programu nadace "Dřevo pro život".

Prohlédněte ještě jednou

Dočasně jsme vypnuli dobírky

Vážení zákazníci, vzhledem k současné situaci okolo koronaviru jsme dočasně vypnuli možnost platby dobírkou. Nyní je možné platit pouze kartou předem nebo převodem. Děkujeme za pochopení.
Vzhledem k tomu, že nabízíme pouze české zboží, tak není nijak ohrožen chod obchodu dodávkami ze zahraničí a tudíž i nadále pravidelně naskladňujeme a zboží odesíláme. 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info