Dřevěný svícen - sněhulák baculák

Dřevěný svícen - sněhulák baculák

Rozměr: 5 x 7 cm

105 Kč

Dostupnost: do 14 dnů

Výrobce: Krkonošské řezbářství - Vít Kovář

Ručně soustružený malý svícen na čajovou svíčku. Svícínek je vyroben z lipového dřeva, barva - mahagon. Protože se jedná o ruční práci,  je každý kus originál. Dodané zboží se tudíž může mírně lišit od fotografie. Každopádně základní tvar bude zachován. Aby nedošlo k vzplanutí a bylo lépe odváděno teplo, je skrz svícen vytvořen malý otvor. Otvor je také praktický pro snadnější manipulaci s čajovou svíčkou.   
Tento krásný svícen potěší každého milovníka dřeva a krásné ruční práce. Ozdobí nejen Váš bych, chalupu či jiné stylové prostory, ale bude také vhodným dárkem pro Vaše blízké, kteří ocení krásně opracované dřevo. 

Materiál: lípa. Rozměr: 5 x 7 cm. 

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Stali jsme se čestnými držiteli značky "Dřevo je cesta". Protože naše firma je zaměřená na podporu českých výrobců, pracujících se dřevem, mohli jsme se zapojit do programu nadace "Dřevo pro život" a vstoupit tak do komunity, jejíž členové mají oprávnění prezentovat tuto značku a šířit tak informace o tom, že naše lesy jsou ve skvělém stavu, dřevo je naší obnovitelnou surovinou a jeho využíváním chráníme životní prostředí.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info