Dřevěný nápis "NAŠE RODINA"

Dřevěný nápis "NAŠE RODINA"

Rozměr cca 23,5 x 11 cm

55 Kč

Dostupnost: MÁME SKLADEM

Výrobce: Český výrobce

Dřevěný výřez z topolové překližky o tl. 3 mm. Nápis "NAŠE RODINA" je spojen do jednoho. Pomocí tohoto výřezu vytvoříte krásnou bytovou dekoraci. Např. lze využít nad věšáček na klíče, nad rodinné fotografie, lze pomocí něj vytvořit třeba rodinný kalendář s členy rodiny a jejich důležitými událostmi v roce. K tomuto nápisu můžete využít srdíčka, do kterých napíšete jména a důležitá data (narozeniny, svátky apod.). Nápis můžete nechat v přírodním stavu nebo ho různě domalovat akrylovými barvami nebo fixami. Rozměr cca 23,5 x 11 cm

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

K tomuto výrobku doporučujeme:

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Jsme čestnými držiteli značky "Dřevo je cesta". Protože naše firma je zaměřená na podporu českých výrobců pracujících se dřevem, mohli jsme se zapojit do programu nadace "Dřevo pro život".

Prohlédněte ještě jednou

Dočasně jsme vypnuli dobírky

Vážení zákazníci, vzhledem k současné situaci okolo koronaviru jsme dočasně vypnuli možnost platby dobírkou. Nyní je možné platit pouze kartou předem nebo převodem. Děkujeme za pochopení.
Vzhledem k tomu, že nabízíme pouze české zboží, tak není nijak ohrožen chod obchodu dodávkami ze zahraničí a tudíž i nadále pravidelně naskladňujeme a zboží odesíláme. 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info