Svatební strom s ptáčky

Svatební strom s ptáčky

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Rozměr po složení cca: 52 x 40 cm

750 Kč s DPH

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: Český výrobce

Svatební strom je památka na Váš velký den. Jedná se dekoraci pro novomanžele, na kterou se svatebčané podepisují, aby měi novomanželé vzpomínku na svůj velký den. Strom je vyroben z topolové překližky, tl. 4 mm. Jednotlivé díly je ideální nalepit běžným lepidlem na barevný kartonový papír v oblíbené barvě (viz další fotografie k inspiraci). Je také možné nalepit pouze kmen svatebního stromu a jednotlivé lístečky pak lepí svatebčané pomocí lepidla, které nezapomeňte vzít sebou.
Celý strom se dodává v přírodním provedení, ptáčky je možné pro zvýraznění kontrastu dobarvit akrylovou či jinou barvou. Na strom se mohou svatebčané podepisovat fixem. 

Balení obsahuje: 1 ks kmen stromu (cca 46 x 35 cm), 2 ks ptáčka (5 x 4 cm, 4,5 x 3,5 cm), 1 ks srdíčko (2,5 x 2,5 cm), 21 ks květinek (3 cm), 25 ks květinek (2,5 cm), 14 ks květinek (2 cm), 43 ks květinek (1,5 cm), 42 ks květinek (0,9 cm)

 

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Jsme čestnými držiteli značky "Dřevo je cesta". Protože naše firma je zaměřená na podporu českých výrobců pracujících se dřevem, mohli jsme se zapojit do programu nadace "Dřevo pro život".

Prohlédněte ještě jednou

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info