Svatební strom s ptáčky

Svatební strom s ptáčky

Rozměr po složení cca: 52 x 40 cm

620 Kč

Dostupnost: MÁME SKLADEM

Výrobce: Český výrobce

Svatební strom je památka na Váš velký den. Jedná se dekoraci pro novomanžele, na kterou se svatebčané podepisují, aby měi novomanželé vzpomínku na svůj velký den. Strom je vyroben z topolové překližky, tl. 4 mm. Jednotlivé díly je ideální nalepit běžným lepidlem na barevný kartonový papír v oblíbené barvě (viz další fotografie k inspiraci). Je také možné nalepit pouze kmen svatebního stromu a jednotlivé lístečky pak lepí svatebčané pomocí lepidla, které nezapomeňte vzít sebou.
Celý strom se dodává v přírodním provedení, ptáčky je možné pro zvýraznění kontrastu dobarvit akrylovou či jinou barvou. Na strom se mohou svatebčané podepisovat fixem. 

Balení obsahuje: 1 ks kmen stromu (cca 46 x 35 cm), 2 ks ptáčka (5 x 4 cm, 4,5 x 3,5 cm), 1 ks srdíčko (2,5 x 2,5 cm), 21 ks květinek (3 cm), 25 ks květinek (2,5 cm), 14 ks květinek (2 cm), 43 ks květinek (1,5 cm), 42 ks květinek (0,9 cm)

 

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Jsme čestnými držiteli značky "Dřevo je cesta". Protože naše firma je zaměřená na podporu českých výrobců pracujících se dřevem, mohli jsme se zapojit do programu nadace "Dřevo pro život".

Prohlédněte ještě jednou

Dočasně jsme vypnuli dobírky

Vážení zákazníci, vzhledem k současné situaci okolo koronaviru jsme dočasně vypnuli možnost platby dobírkou. Nyní je možné platit pouze kartou předem nebo převodem. Děkujeme za pochopení.
Vzhledem k tomu, že nabízíme pouze české zboží, tak není nijak ohrožen chod obchodu dodávkami ze zahraničí a tudíž i nadále pravidelně naskladňujeme a zboží odesíláme. 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info