Svatební stojánek s iniciály jednoduchý

Svatební stojánek s iniciály jednoduchý

Rozměr nápisu je dle délky jmen cca: 10,2 x 23,5 cm

195 Kč

Dostupnost: do 14 dnů

Velmi pěkná dekorace určená na svatební hostinu, nebo na svatební auto, nebo jako dekorace pro fotografování, ale je vhodná i k jiným nesvatební účelům. Vzhledem k tomu, že se stojánek dodává rozebraný, tak je možné písmena i zavěsit na zeď nebo použít jako dekoraci na dveře. Iniciály jsou vyrobeny z překližky o tl. 4 mm. Originální dekorace pro váš velký svatební den.
Stojánek je možné použít v přírodní provedení nebo dozdobit akrylovými barvami, drobnými výřezy, organzou, perličkami...Stojan dodáváme v rozložené stavu. 
Do poznámky na konci objednávky zapište, o jaká písmena máte zájem. 

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Jsme čestnými držiteli značky "Dřevo je cesta". Protože naše firma je zaměřená na podporu českých výrobců pracujících se dřevem, mohli jsme se zapojit do programu nadace "Dřevo pro život".

Prohlédněte ještě jednou

Dočasně jsme vypnuli dobírky

Vážení zákazníci, vzhledem k současné situaci okolo koronaviru jsme dočasně vypnuli možnost platby dobírkou. Nyní je možné platit pouze kartou předem nebo převodem. Děkujeme za pochopení.
Vzhledem k tomu, že nabízíme pouze české zboží, tak není nijak ohrožen chod obchodu dodávkami ze zahraničí a tudíž i nadále pravidelně naskladňujeme a zboží odesíláme. 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info