Podložka pod prstýnky, Srdce

Podložka pod prstýnky, Srdce

Rozměr 11,5 x 12,5 cm.

240 Kč

Dostupnost: do 14 dnů

Podložka vhodná na snubní prstýnky. Udělejte si svou svatbu jedinečnou a vylaďte detaily. Díky této podložce dostane i zcela jednoduché navlékání snubních prstenů jedinečný a nevšední nádech. Celkový rozměr podložky je 11,5 x 12,5 cm, vnitřní otvor spojených srdíček na prstýnky činí 8,7 x 5 cm. Podložka je 8 mm silná. Podnos je vyroben z topolové překližky o tl. 4 mm. Součástí dodání jsou dvě malá srdíčka (1x1 cm), která jsou k podložce přilepena. Aby byl celkový dojem dokonalý, necháme na podložku vypálit vaše jména a datum narození nebo text podle vašeho přání. (Upřesněte prosím do poznámky.)

 

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

K tomuto výrobku doporučujeme:

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Jsme čestnými držiteli značky "Dřevo je cesta". Protože naše firma je zaměřená na podporu českých výrobců pracujících se dřevem, mohli jsme se zapojit do programu nadace "Dřevo pro život".

Prohlédněte ještě jednou

Dočasně jsme vypnuli dobírky

Vážení zákazníci, vzhledem k současné situaci okolo koronaviru jsme dočasně vypnuli možnost platby dobírkou. Nyní je možné platit pouze kartou předem nebo převodem. Děkujeme za pochopení.
Vzhledem k tomu, že nabízíme pouze české zboží, tak není nijak ohrožen chod obchodu dodávkami ze zahraničí a tudíž i nadále pravidelně naskladňujeme a zboží odesíláme. 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info