Zahradní domek pro děti 140-140-145 - holčičí

Zahradní domek pro děti 140-140-145 - holčičí

Domek je vhodný pro děti od 3 do 12 let.

7800 Kč s DPH

Dostupnost: do 10 dnů

Co by vaše holčičky řekly na takovýto dřevěný zahradní domeček? Jistě z něj budou mít radost. Domek je vyroben ze smrku a borovice. Použitá tloušťka prken je 14 mm. Dveřní otvor je vyplněn jen z jedné poloviny, abyste měli přehled, co se uvnitř domku děje. Barevné provedení dle fotografie. Domeček je se střešní krytinou z pískované lepenky. Domek se dodává včetně ozdobného komínku, který dotváří jeho reálnou podobu. Jednoduchá montáž, která vám bude trvat jen několik málo desítek minut - montážní návod přiložen.

Určeno pro soukromé účely. Pokud budete chtít domek pro veřejné účely (např. do školky), provádějí se za příplatek nutné úpravy, aby odpovídaly všem platným normám pro tato zařízení. Výrobek je certifikován ZÚS stavební Praha.

ROZMĚRY: š/d/v 140cm/140cm/145cm, váha 75 kg.

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Jsme čestnými držiteli značky "Dřevo je cesta". Protože naše firma je zaměřená na podporu českých výrobců pracujících se dřevem, mohli jsme se zapojit do programu nadace "Dřevo pro život".

Prohlédněte ještě jednou

Dočasně jsme vypnuli dobírky

Vážení zákazníci, vzhledem k současné situaci okolo koronaviru jsme dočasně vypnuli možnost platby dobírkou. Nyní je možné platit pouze kartou předem nebo převodem. Děkujeme za pochopení.
Vzhledem k tomu, že nabízíme pouze české zboží, tak není nijak ohrožen chod obchodu dodávkami ze zahraničí a tudíž i nadále pravidelně naskladňujeme a zboží odesíláme. 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info