Zahradní domek pro děti 140-140-145 - klučičí

Zahradní domek pro děti 140-140-145 - klučičí

Domek je vhodný pro děti od 3 do 12 let.

7800 Kč

Dostupnost: do 10 dnů

Jistě by se vašemu chlapečkovi líbil tento stylový zahradní domeček, který je celý ze dřeva. Materiál - smrk, borovice. Použitá tloušťka prken je 14 mm. Dveřní otvor je vyplněn jen z jedné poloviny, to abyste měli přehled, co se v domku děje. Barevné provedení dle fotografie. Domek se dodává se střešní krytinou z pískované lepenky. Tento typ domku se dodává včetně ozdobného komínku, který dotváří reálnou podobu domku. Jednoduchá montáž, která vám zabere jen několik desítek minut - montážní návod přiložen.

Určeno pro soukromé účely. Pokud budete chtít domek pro veřejné účely (např. do školky), provádějí se za příplatek nutné úpravy, aby odpovídaly všem platným normám pro tato zařízení. Výrobek je certifikován ZÚS stavební Praha.
ROZMĚRY: š/d/v 140cm/140cm/145cm, váha 75 kg.

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Stali jsme se čestnými držiteli značky "Dřevo je cesta". Protože naše firma je zaměřená na podporu českých výrobců, pracujících se dřevem, mohli jsme se zapojit do programu nadace "Dřevo pro život" a vstoupit tak do komunity, jejíž členové mají oprávnění prezentovat tuto značku a šířit tak informace o tom, že naše lesy jsou ve skvělém stavu, dřevo je naší obnovitelnou surovinou a jeho využíváním chráníme životní prostředí.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info