Provazový žebřík - 7 nášlapů

Provazový žebřík - 7 nášlapů

Rozměry cca 30 x 200 cm. Provazový žebřík je určen pro děti od 3 let

310 Kč s DPH

Dostupnost: do 3 - 5 dnů

Výrobce: Český výrobce

Žebřík je vyroben z tvrdého bukového dřeva, polypropylenové lano průměr 10 mm a ocelového oka.  Návod na použití a údržbu přibalen u každého kusu žebříku v PE vaku. Díky kvalitnímu použitému materiálu má tento provazový žebřík nosnost až 100 kg (certifikováno).
Horolezci, horolezkyně, horolezčata nelezte na skálu, co je hodně špičatá.... S tímto žebříkem budete mít lezení jednodušší. Malé děti si na něm můžou natrénovat menší výšky. Žebřík využitjete nejen na zahradě, ale také v lese, v parku nebo v bytě. 
Na požádání dodáme žebřík prodloužený podle vaší poptávky. Za prodloužení o každých dalších 30cm účtujeme k ceně sériově dodávaného žebříku +80,-Kč. Kontaktujte nás nebo napište požadavek do poznámky na konci objednávky. 
Rozměry cca 30 x 200 cm.

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Jsme čestnými držiteli značky "Dřevo je cesta". Protože naše firma je zaměřená na podporu českých výrobců pracujících se dřevem, mohli jsme se zapojit do programu nadace "Dřevo pro život".

Prohlédněte ještě jednou

Dočasně jsme vypnuli dobírky

Vážení zákazníci, vzhledem k současné situaci okolo koronaviru jsme dočasně vypnuli možnost platby dobírkou. Nyní je možné platit pouze kartou předem nebo převodem. Děkujeme za pochopení.
Vzhledem k tomu, že nabízíme pouze české zboží, tak není nijak ohrožen chod obchodu dodávkami ze zahraničí a tudíž i nadále pravidelně naskladňujeme a zboží odesíláme. 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info