Multifunkční dřevěný domek

Multifunkční dřevěný domek

ROZMĚRY: š/d/v 150cm/ 200cm/ 210cm

12400 Kč s DPH

Dostupnost: do 14 dnů

Výrobce: Český výrobce

Dřevěný zahradní domek se skluzavkou na hraní Vašich dětí.Přírodní provedení se střešní krytinou z pískované lepenky, barevné díly odpovídají vyobrazení. Základ tvoří domek o velikosti 140/140 cm, podesta je ve výšce cca. 70 cm. Jednoduchá montáž - montážní návod přiložen. Domek je vhodný pro děti přbližně od 3 do 8 let. Materiál - smrk, borovice. Tloušťka prken 14mm. Masivní konstrukce zabezpečuje stabilitu domku.
Výrobce doporučuje domek ochránit lakem, lazurou nebo jiným nátěrem. Domeček je v přírodním provedení, barevné detaily přibližně odpovídají fotografii. Dodáván včetně schodů a laminátové skluzavky - obojí již v ceně!
Určeno pro soukromé účely. Pokud budete chtít domek pro veřejné účely (např. do školky), provádějí se za příplatek nutné úpravy, aby odpovídaly všem platným normám pro tato zařízení. Výrobek je certifikován ZÚS stavební Praha.
ROZMĚRY: š/d/v 150cm/ 200cm/ 210cm

VZHLEDEM K VÁZE A VELIKOSTI BALENÍ SE OHLEDNĚ CENY DOPRAVY PROSÍM INFORMUJTE PŘEDEM. 

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Jsme čestnými držiteli značky "Dřevo je cesta". Protože naše firma je zaměřená na podporu českých výrobců pracujících se dřevem, mohli jsme se zapojit do programu nadace "Dřevo pro život".

Prohlédněte ještě jednou

Dočasně jsme vypnuli dobírky

Vážení zákazníci, vzhledem k současné situaci okolo koronaviru jsme dočasně vypnuli možnost platby dobírkou. Nyní je možné platit pouze kartou předem nebo převodem. Děkujeme za pochopení.
Vzhledem k tomu, že nabízíme pouze české zboží, tak není nijak ohrožen chod obchodu dodávkami ze zahraničí a tudíž i nadále pravidelně naskladňujeme a zboží odesíláme. 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info