Houpačka dřevěná

Houpačka dřevěná

ROZMĚRY: cca 35 x 30 cm.

275 Kč

Dostupnost: MÁME SKLADEM

Výrobce: Český výrobce

Klasická dřevěná houpačka, kterou i my dospělí známe z našich dětských let. Houpačka nemůže chybět na žádné zahradě, terase nebo dvorku. Dřevěná houpačka s nízkou ohrádkou je určena pro děti od 3 let.
Použitý materiál bukové dřevo, polypropylenové lano průměr 10mm. Houpačka se dodává v přírodním provedení, můžete ji barevně přizpůsobit vašemu vkusu nebo okolním dřevěným nátěrům.
Ocelová oka umožňující prodloužení a zkrácení poloměru pro houpání. Poloměr pro houpání cca 2m. Návod na použití a údržbu přibalen u každého kusu houpačky v PE vaku. Houpačka je cerfitikovaná na nosnost až max 100 kg! 

ROZMĚRY: cca 35 x 30 cm.

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Jsme čestnými držiteli značky "Dřevo je cesta". Protože naše firma je zaměřená na podporu českých výrobců pracujících se dřevem, mohli jsme se zapojit do programu nadace "Dřevo pro život".

Prohlédněte ještě jednou

Dočasně jsme vypnuli dobírky

Vážení zákazníci, vzhledem k současné situaci okolo koronaviru jsme dočasně vypnuli možnost platby dobírkou. Nyní je možné platit pouze kartou předem nebo převodem. Děkujeme za pochopení.
Vzhledem k tomu, že nabízíme pouze české zboží, tak není nijak ohrožen chod obchodu dodávkami ze zahraničí a tudíž i nadále pravidelně naskladňujeme a zboží odesíláme. 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info