Kreativ Soběslav

Navštivte nás na Kreativu

 

 Kreativ - zima 2019

Letos budeme na již tradičním KREATIVU v Soběslavi. V pátek a v sobotu 22. - 23. 11. 2019 od 9,00 do 18,00 hod. Náš stánek najdete v malém sále. 

Koupit můžete podzimní, zimní, adventní a vánoční dekorace a pak samozřejmě spousta dárků a dárečků pro své blízké.  

Pokud si vyberete nějaké zboží u nás v eshopu a chcete mít jistotu, že bude i na stánku, doporučujeme si ho objednat zde na eshopu a my Vám ho na Kreativ přivezeme. Nebudete potom platit samozřejmě žádné poštovné, takže i ušetříte. 

Z technických důvodů není možné mít na stánku celou nabídku, ale ty hlavní tam budou. A budou i nějaké novinky. :-) Určitě se máte na co těšit. 

 

POZOR!!! MÁME JEDNU VELKO NOVINKU. Můžete platit kartou! Dárky na Vánoce nakoupíte pohodlně u nás. Platební karty

Rádi vás u nás na stánku uvidíme. 

Náš Kreativní tým Veronika, Marcela a Martina

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Jsme čestnými držiteli značky "Dřevo je cesta". Protože naše firma je zaměřená na podporu českých výrobců pracujících se dřevem, mohli jsme se zapojit do programu nadace "Dřevo pro život".

Dočasně jsme vypnuli dobírky

Vážení zákazníci, vzhledem k současné situaci okolo koronaviru jsme dočasně vypnuli možnost platby dobírkou. Nyní je možné platit pouze kartou předem nebo převodem. Děkujeme za pochopení.
Vzhledem k tomu, že nabízíme pouze české zboží, tak není nijak ohrožen chod obchodu dodávkami ze zahraničí a tudíž i nadále pravidelně naskladňujeme a zboží odesíláme. 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info